Bielizna na święta 2018

bielizna na święta 2018

Gdyby istniała na świecie pewna odmiana św. Mikołaja, ktoś z pogranicza stylisty i brafittera, to mój list do niego wyglądałby tak:

Kochany Mikołaju,

będę szczera. W tym roku, tak jak w każdym, ale jednak trochę mniej, narozrabiałam. Zawsze staram się być lepsza i tak było też w tym roku, ale nadal coś tam mi się nazbierało. Będę jednak dalej szczera i powiem, że mimo to zasługuję na małe co nieco, bo owszem narozrabiałam, ale też mocno, mocno się napracowałam. Co chciałabym dostać w tym roku? Poproszę o 3, no może 4 pudełka (jak uważasz). W pierwszym chciałabym znaleźć duży zapas miłości.  W drugim chciałabym znaleźć prezent nie dla siebie, nie dla bliskich, a dla kogoś z daleka, kogoś kto tych bliskich nie ma i nie dostał pudełka z miłością. W trzecim pudełku, które owszem jest zbędne jeśli spojrzymy na dwa poprzednie, ale o którym zawsze będę marzyć i z którego zawsze się ucieszę, chciałabym znaleźć bieliznę. Niestandardową, a może standardową, inną, ciekawą, o ciekawym kolorze, kroju, historii.. Żeby Ci pomóc, przygotowałam pewną ściągę.

  1. może szmaragdowy komplet od Entice? Plusy? Made in Poland, bardzo dobre wykonanie, ciekawy krój no i kolor, kolor..entice komplet bielizny zieleńSzmaragdowy komplet Entice „Emma” w bardzo dobrej cenie.
  2. Była zieleń, a więc kolor choinki, to może teraz coś w odcieniach czerwieni, kolejnym kolorze świąt..ale to nie będzie zwykła czerwień..
    bielizna na święta grubą nicią szyte
    Piękny komplet Sagar od Grubą nicią szyte.
  3. a może kolejne skarpetki? Mikołaju, stawiam na najbardziej kolorowe:happy-socks-skarpetki-świąteczneNo jak dla mnie idealne. Skarpetki do Happy Socks. Mikołaju mamy do wyboru dwa komplety bielizny, skromno-bogate skarpetki, to może teraz piżamka:prosto-piżama

Klasyczna, piękna piżamka z dobrym składem od marki Prosto. Ten kolor idealny pod święta, ale jest też dostępny śliczny beżowy. Jest taka prosta, ale nie mogę oderwać od niej oczu od kiedy ją zobaczyłam. Ciekawe jaka jest w dotyku.

5. Były komplety, były skarpetki, piżamka, to nie może zabraknąć u mnie body. Przepiękne body w cudownym kolorze ma w swojej ofercie polska marka Wild Rabbit:

wild-rabbit-body

Rzadko obserwuję takie wiązania z tyłu body. Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie, bo pozwala bardziej dopasować coś co niby jest w naszym rozmiarze, ale sami wiecie, nikt nie jest od linijki. Waaaarto to przemyśleć Mikołaju 😉

Mamy to za sobą. Gdybyś potrzebował jakiejś zapasowej opcji to w sklepie Etam jest taka seria..:

etam-czerwona-bielizna

..od której nie mogę oderwać oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *